وصال

امسال هم بدون تو تحویل میشود ؟؟؟

چهارشنبه 29 اسفند 1386

نوع مطلب :عید نوروز ۱۳۸۷، 

یا صاحب الزمان(عج)...عشق از منو نگاه تو تشکیل میشود ... گاهی تمام من به تو تبدیل میشود... آیا دوباره مثل همان سالهای پیش ... امسال هم بدون تو تحویل میشود ؟؟؟

Noyan!
قال علی علیه السلام: الیوم لنا عید و غدا لنا عید و كل یوم لا یعصی الله فیه فهو یوم عید.مستدرک
امروز برای ما عید است وفردا نیز همین‌طور. و هر روزی كه در آن معصیت خدا زخ ندهد آن روز عید است.
 
عید آمد و تو بودی و عشق بود و امید.کبوتر خواب می دید ماهی ،قرمز شده است.
 
سال نو مبارک
 کنار سفره ی هفت سین موقع خواندن دعا مارو فراموش نکنید.
التماس دعا
وصال
Noyan!


صلوات بفرستید

دوشنبه 27 اسفند 1386

نوع مطلب :دل نوشته، 

سلام دوستان گلم.خوبید؟سلامتید؟

منم خوبم.

اینروزا یخورده زیادی مشغول هستم.۲تا ۷ رفتم مشهد بعد ۱۶ تا ۲۲ رفتم جنوب.

خیلی هم خوش گذشت.عالی بود.۲۳ اسفند یعنی فردای اونروزی که من از جنوب اومدم جشن عقد دختر خاله ی عزیزم بود.با اینکه اصلا آمادگی نداشتم رفتم آخه فقط یه دختر خاله دارم.

۲۵ اسفند هم تولد خودم بود فکر کنم ساعت نزدیک ۱۲ بود که کیک بریدیم.اینروزا شکر خدا روزای خوبیه فقط یه خرده همه چیز قاطی شده .یه کوچولو خستم.تو عیدم که اگه بخواد جشن عقد تکدانه خواهرم هست.تازه امسال اولین نوروزی هست که آقاجون عزیزم پیشمون نیست.یادش بخیر هر سال از دستای پیرو زحمت کشیده ی آقاجونم میرفتمو عیدی میگرفتم.دلم براش یه ذره شده.برا شادی روحش صلوات بفرستید.خوب اینم گزارش کار برای اون دسته از دوستانی که گله میکنن و میگن تحویل نمیگیریو ؟کجاییو؟ما رو فراموش کردیو؟چرا یه زنگ نمیزنیو؟...

باور کنید این ترم اصلا درس هنوز نخوندم همش یه هفته رفتم دانشگاه .

تا بعد...


چهارشنبه 22 اسفند 1386

نوع مطلب :جملات زیبا، 

چه شیرین است وقتی سینه ها از مهر آکنده است چه شیرین است وقتی آفتاب ِدوستی ،در آسمان دهر تابنده است. چه شیرین است وقتی ، زندگی خالی ز نیرنگ است.

خدایا من از تو دولت نمی خواهم متاع دنیا و شوکت نمی خواهم فقط ز لطف بیکرانت به من عطا کن آرامش خاطر ای خالق قادر

 من به آمار زمین مشكوكم اگر این شهر پراز آدمهاست؛ پس چرا این همه دلها تنهاست

تلاش نکن که زندگی را بفهمی زندگی را زندگی کن! تلاش نکن عشق را بفهمی عاشق شو! و چنین است که خواهی دانست. این دانستن حاصل تجربه توست. این دانستن هرگز ویرانگر آن راز نیست. هر چه بیشتر بدانی در می یابی که هنوز چیزهای بیشتر و بیشتری باقی است تا بدانی


خدایا ! سنگین آمده ام و با کوله باری از گناه،سبک بازم گردان !

پنجشنبه 9 اسفند 1386

نوع مطلب :دل نوشته، 

خدایا ! سنگین آمده ام و با کوله باری از گناه،سبک بازم گردان ! خدایا ! سبک آمده ام و با دستهایی تهی، سنگین بازم گردان ! خدایا ! همه عشقها جاده های منتهی به توست .موانع را از پیش پای وصال بردار ! ای خدای مجیب ! کدام دوست هر گاه بخواهیم حاضر است ؟! کدام محبوب هر گاه که بخواهیم پاسخگوست ؟!... اگر تو هیچ نگفته بودی جز همین کلام که : اجیب دعوه الداع اذا ذعان ( هر گاه مرا بخوانند پاسخ می گویم ).برای آتش زدن به جان عاشقانت کفایت میکرد . تو عین اجابتی به ما خواندن بیاموز ! ای خدای رمضان ! میهمانی تو دعوت به نخوردن و نخواستن است . دعوت به پرهیز و ستیز است . همچنانکه دوست داشتنت دعوت به پذیرش ابتلا و بلا . به ما تفهیم کن که تو جهان را چگونه نگاه میکنی ؟ ای خدای شب قدر ! شب قدر بی تردید مجرای نزول برکات توست . ظرف وجودمان را برای پذیرش برکاتت وسعت بخش ! خدایا ! کاری بکن که دل قرار بگیرد ! آمین یا رب العالمین


(( طلائیه ))

پنجشنبه 9 اسفند 1386

نوع مطلب :دل نوشته، 

وعده ما زیباترین قطعه بهشت ، قدمگاه و مقر ابالفضل العباس ، حسینیه و خیمه گاه قمر بنی هاشم (( طلائیه ))


ترفند

پنجشنبه 2 اسفند 1386

نوع مطلب :علمی-کامپیوتری، 

نوشتن چند سطر در یك بار ارسال پیام در یاهو مسنجر


قصد داریم یك ترفند ساده اما كاربردی در یاهو مسنجر را به شما معرفی كنیم. همان طور كه می دانید در تمامی محیط های ویندوز وقتی می خواهید یك سطر پایین بیایید همواره از دكمه Enter استفاده می كنید. اما در یاهو مسنجر با زدن دكمه Enter متن نوشته شده توسط شما برای فردی كه با او چت می كنید، ارسال می شود. در نتیجه با زدن Enter نمی توان یك سطر پایین آمد. حال با استفاده از این ترفند می توانید در هر بار ارسال چندین خط بنویسید و سطر به سطر پایین بیایید. بدین منظور: در داخل صفحه مربوط به ارسال PM یا داخل ChatRoom كافی است متن موردنظر را بنویسید و سپس دكمه Ctrl را نگاه دارید و Enter بزنید. خواهید دید كه یك سطر مكان نما پایین می آید و می توانید در خط پایین بنویسید. این را هم بدانید كه با این كار متن همان گونه كه تایپ كرده اید برای فرد موردنظر نمایش داده می شود.
*****************
روشی برای پی بردن به Invisible بودن افراد در یاهو مسنجر

بدین منظور: كافی است به سایت اینترنتی
http://www.xeeber.com بروید.
پس از ورود به صفحه به جای عبارت Yahoo ID آیدی شخص مورد نظر را تایپ و روی دكمه ذره بین كلیك كنید یا Enter بزنید.
پس از چند ثانیه سیستم برای شما مشخص می كند كه آیا فرد مورد نظر آنلاین است یا آفلای
****************
Add listخود را منظم كنید


ممكن است شما نیز از افرادی باشید كه دارای Add listزیادی در نرم افزار یاهو مسنجر هستند و ممكن است هنگام مشاهده افرادی كه آنلاین هستند به مشكل بر بخورید. در این ترفند قصد داریم روشی را به شما معرفی كنیم كه با بهره گیری از آن می توانید تنها با استفاده از ٢ كلید صفحه كلید فهرست خود را منظم و افراد آنلاین را در یك قسمت مشخص كنید.بدین منظور در نرم افزار یاهو مسنجر:كافی است در صفحه اصلی برنامه كلیدهای تركیبی Ctrl+Fرا فشار دهید.
خواهید دید كه اسامی افراد آفلاین از فهرست محو می شود و تنها IDهای حاضر باقی می ماند.برای بازگشت به فهرست كامل باز هم از كلیدهای Ctrl+Fاستفاده كنید.
************

 

 


امکانات Yahoo mail

پنجشنبه 2 اسفند 1386

نوع مطلب :علمی-کامپیوتری، 

امکانات  Yahoo mail

 
- فیلترها :

می دانید که Yahoo به شما اجازه می دهد تا ایمیلهای خود را در چند پوشه (Folder) مرتب کنید. حال فرض کنید که برای ایمیلهای فرد خاصی یک پوشه ساخته اید و می خواهید هر بار ایمیلی از او رسید مستقیما وارد پوشه خاص او شود. در اینجا Yahoo به شما امکان می دهد تا با تعریف یک فیلتر ایمیلهای او را به پوشه درست هدایت کنید.

برای تعریف یک فیلتر باید وارد قسمت Mail Options شوید. برای این کار می توانید از منوی Mail گزینه Mail Options را انتخاب کنید یا مستقیما روی لینک Mail Options که در سمت راست صفحه و زیر لینک Sign Out قرار دارد کلیک کنید.

حال صفحه Mail Options را در مقابل خود می بینید . در این صفحه روی لینک Filters کلیک کنید. به این ترتیب شما وارد صفحه فیلترها می شوید. تمام اعمال مربوط به فیلترها مانند ایجاد یک فیلتر، حذف یک فیلتر یا ایجاد تغییر در یک فیلتر از طریق این صفحه انجام می شود.
برای ایجاد یک فیلترروی دکمه Add کلیک کنید.

حال در مقابل خود چند Text Box و چند Drop Down List (یا به قول برنامه نویسها Combo) می بینید. در اولین Text Box نامی که قراراست برای فیلتر خود در نظر بگیرید می نویسید. در ادامه مشخص می کنید که در صورت وجود چه شرایطی در بخشهای مختلف ایمیلی که به شما می رسد آن ایمیل به کدام پوشه منتقل شود.توجه کنید که این فیلتر در مورد ایمیلی که تمام این شرطها در مورد آن بر قرار باشد عمل می کند. وقتی كه شرایط مورد نظرتان را مشخص كردید روی دكمه Add Filter كلیك كنید.
به این ترتیب شما می توانید اولین فیلتر خود را درست كنید و احتمالا در آینده از فیلترها بیشتر استفاده خواهید كرد فقط توجه داشته باشید كه تا زمانی كه از سرویس مجانی Yahoo Mail استفاده می كنید نمی توانید بیشتر از 15 فیلتر تعریف كنید.

- پاسخ خودكار:

گاهی اوقات شما می دانید كه برای مدت زمان مشخصی به اینترنت دسترسی نخواهید داشت و می خواهید كسانی كه با شما از طریق ایمیل ارتباط دارند را از این نكته مطلع كنید تا از شما انتظار پاسخ سریع نداشته باشند. در این موارد می توانید از سرویس پاسخ خودكار Yahoo Mail استفاده كنید.
برای اینكار به صفحه Mail Options رفته و روی لنیك Vacation Response كلیك كنید. مدت زمانی كه می خواهید از این امكان استفاده كنید را مشخص كرده و پاسخی كه می خواهید به كسانی كه با شما مكاتبه خواهند كرد، داده شود را تایپ كنید. در پایان روی دكمه Turn Auto-Response o­n كلیك كنید. اگر از تصمیم خود منصرف شدید كافی است كه به این صفحه برگشته و روی دكمه Turn Auto-Response Off كلیك كنید.

 
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

كد آهنگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic